Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "JAWORNIK"

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Jawornik" zajmuje 11 ha, z czego 4,6 ha tworzy lustro wody. W roku 2009 przeszedł gruntowną modernizację, wówczas korzystającym oddano do użytku: pływające molo sportowe, sprzęt pływający (łódki, kajaki i rowery wodne), kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią, boiska do piłki koszykowej ze sztuczną nawierzchnią, dwa boiska do plażowej piłki siatkowej, boisko do plażowej piłki nożnej, skatepark oraz plac zabaw z boiskami do minigolfa.

Na miejscu znajdują się: pole namiotowe, 14 stanowisk na przyczepy kempingowe z podłączeniami energetycznymi. W okresie letnim do dyspozycji jest punkt gastronomiczny. Na obiekcie znajduję się parking na ok. 170 samochodów.

Ośrodek, jako jedyny w kraju, dysponuje stałym pomostem do organizacji zawodów modeli pływających – co roku w drugi weekend czerwca organizowane są tutaj Międzynarodowe Zawody Modeli Pływających klasy FSR. Zawody te cieszą się dużym zainteresowaniem zawodników z całej Europy.

Akwen wodny jest zarybiany i znajduje się pod opieką Polskiego Związku Wędkarskiego i można na nim wędkować zgodnie z zasadami PZW.

Na Ośrodku można organizować liczne imprezy sportowo-rekreacyjne, pokazy, imprezy szkolne i zakładowe oraz pikniki. Dla podniesienia bezpieczeństwa korzystających i wypoczywających w 2012 r. zamontowano 4 kamery monitorujące Ośrodek przez 24 godz. na dobę. W najbliższym czasie planuje się jeszcze rozbudowę tego systemu.

W sprawie uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontaktowanie się z biurem OSiR Jawor pod nr tel.: 76 870 26 46

 

 

Zegar

Oficjalne Media Społecznościowe

Imieniny