Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "JAWORNIK"

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Jawornik" zajmuje 11 ha, z czego 4,6 ha tworzy lustro wody. W roku 2009 przeszedł gruntowną modernizację, wówczas korzystającym oddano do użytku: pływające molo sportowe, sprzęt pływający (łódki, kajaki i rowery wodne), kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią, boiska do piłki koszykowej ze sztuczną nawierzchnią, dwa boiska do plażowej piłki siatkowej, boisko do plażowej piłki nożnej, skatepark oraz plac zabaw z boiskami do minigolfa.

Na miejscu znajdują się: pole namiotowe, 14 stanowisk na przyczepy kempingowe z podłączeniami energetycznymi. W okresie letnim do dyspozycji jest punkt gastronomiczny. Na obiekcie znajduję się parking na ok. 170 samochodów.

Akwen wodny jest zarybiany i znajduje się pod opieką Polskiego Związku Wędkarskiego i można na nim wędkować zgodnie z zasadami PZW.

Na Ośrodku można organizować liczne imprezy sportowo-rekreacyjne, pokazy, imprezy szkolne i zakładowe oraz pikniki.

Dla podniesienia bezpieczeństwa korzystających i wypoczywających w 2012 r. zamontowano 4 kamery monitorujące Ośrodek przez 24 godz. na dobę. W najbliższym czasie planuje się jeszcze rozbudowę tego systemu.

W sprawie uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontaktowanie się z biurem OSiR Jawor pod nr tel.: 76 870 26 46 lub adresem e-mail: osir@jawor.pl 

 

 

 

AKTUALNOŚCI:

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO NA OW JAWORNIK

Utworzono dnia 02.07.2022
WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO NA OW JAWORNIK Uwaga!!!!!! Już  w od najbliższej soboty tj. 02.07.2022 r. w każdy weekend sezonu letniego, będziecie mogli skorzystać z oferty wypożyczenia rowerów wodnych oraz kajaków na OW Jawornik. Czekamy na Was od godz. ...
czytaj dalej na temat: WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO NA OW JAWORNIK

Imieniny

Oficjalne Media Społecznościowe

Zegar